Zdravá záda

Sedavé zaměstnání si odnáší daň v podobě únavy očí, bolestí zad, krční páteře, hlavy. Zápěstí nemůžete ohnout. Při odchodu z kanceláře si připadáte, jako by nás přejel válec. A ještě na vás zpětně zacouval. Únava je znát.

Bolesti zad jsou jednou z nejčastějších příčin bolestí, které sužují dnešního člověka. Vyvolává je zpravidla přetížení způsobené náročnou či stereotypní fyzickou zátěží, vadným držením těla či nevhodným pohybovým stereotypem. Takové přetížení bývá provázeno obrazem typické svalové nerovnováhy – dysbalancí a bolestí zad.

 

Zdravá záda je kombinace různých stylů cvičení s využitím zajímavých pomůcek, které zlepší pružnost i sílu svalů, rovnováhu a koordinaci pohybu. Napomáhá k úpravě držení těla i denních pohybových stereotypů. Vhodné pro všechny.

 

Malé cvičební jednotky - velký efekt. Cvičení na záda, šíji a ramena. Cvičení pro zdravá záda jsou krátká, ale efektivní cvičení, která cíleně posilují zádové svalstvo. Časová náročnost je minimální: Pro prevenci a mírnění bolestí. Pomocí cvičení pro zdravá záda na každý den a pro dosažení speciálních tréninkových cílů.

Zdravá záda