Power plate

Trénink je časově nenáročný (30 minut), zábavný a vždy pod dohledem profesionálně vyškoleného personálu.Máme dva stroje, abychom se Vám mohli dostatečně věnovat.Lekce bereme jako individuální trénink né jako skupinový trénink tak jak tomu bývá v jiných studiích.

 

Cvičíte dlouho, poctivě a pořád nevidíte výsledky? Zkuste to s novou revoluční metodou Power Plate.

Power Plate je prvotřídní zařízení pro vibrační trénink, které představuje zcela nový rozměr v péči o zdraví a kondici. Je určen pro lidi jakéhokoli věku, životního stylu a fyzických schopností.

Přijďte si vyzkoušet revoluční stroj na kterém zdokonalují svá těla Madonna, Nicole Kidman, Claudia Schiffer, Simona Krainová, Alice Bendová či trénují fotbalisté Barcelony a Arsenalu, tenista Rafael Nadal nebo hokejisté Toronta maple leafs.

 

Cvičení na Power plate je rychlé (30 minut), efektivní, zábavné a vždy pod dohledem profesionálně vyškoleného personálu.

Trenérky se vám věnují po celou dobu cvičení a snaží se jej maximálně přizpůsobit vašim osobním cílům, ať už je to zpevnění postavy, redukce tuků, odstranění celulitidy nebo jiný z mnoha benefitů, které cvičení na Power Plate přináší.