Piloxing

Piloxing je skupinové fitness cvičení spojené elegancí a výbušností. Spojuje zdánlivě nespojitelné sporty pilates, tanec a box. Je nový a velice účinný fitness program, který vymyslela úžasná švédská tanečnice a sportovkyně Viveca Jansen.


Tuto fitness novinku tvoří prvky boxu, pilates a tance! Tedy během jedné hodiny se naprosto odlišné sporty - box, pilates, tanec - spojí v jedno! Jak už samotné motto PILOXINGU® "sleek.sexy.powerful" napovídá - je to opravdu výjimečná, velice zábavná a nevídaná kombinace výbušnosti a ladnosti! Pochází z Kalifornie a nyní už konečně přichází také k nám do České republiky! Je to velmi oblíbená aktivita hollywoodských hvězd

 

Nejen, že je PILOXING® opravdu zábava, ale i velice účinná a převratná metoda spalování tuků a posilování svalů! Během jedné hodiny spálíme až kolem 1 200 kalorií, což je opravdu dost!! PILOXING® vám zaručí, že z každé hodiny budete odcházet příjemně a efektivně unavení, ale zároveň zcela nabití pozitivní energií! Vyplavíte z těla stres, starosti i přebytečné tuky a to celé s velkým úsměvem na tváři! Účelem PILOXINGU® je, aby každý miloval sám sebe a pomáhá podpořit zdravé sebevědomí!

Pryč s nudnou - přijďte se cítít SLEEK (ELEGANTNĚ), SEXY a POWERFUL (SILNĚ) - přijďte milovat sami sebe!

 

Piloxing NOVÉ